Straatbeeld van Bovenweg 9 E in 't Harde

Bovenweg 9 E, 8084 PB 't Harde

179 m² Bouwjaar 2025

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Bovenweg 9 E is een niet-woning in 't Harde, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 1700 m².

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
1700 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bovenweg 9 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

0,4 km
Vervoer

Treinstation

2,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,6 km
Gezondheid

Apotheek

0,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12,1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1,2 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

19,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde Noord

Bovenweg 9 E ligt in de buurt ’t Harde Noord in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 305 inwoners en 115 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 89% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 436.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.

305 Inwoners
120 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
115 Woningvoorraad
€436.000 Gem. WOZ-waarde ’t Harde Noord
89% Koopwoningen
775 Inwoners per km²

Locatie van Bovenweg 9 E

Officiële bekendmakingen rond Bovenweg 9 E

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Bovenweg 9 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Bovenweg 9 E?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Noord €436.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bovenweg 9 E zich tot de CBS-buurt ’t Harde Noord?

Bovenweg 9 E is een niet-woning van 179 m² in de CBS-buurt ’t Harde Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 115 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bovenweg 9 E?

Bovenweg 9 E is een niet-woning in ’t Harde Noord, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bovenweg 9 E vergeleken met de buurt?

Bovenweg 9 E heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1700 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Noord €436.000.

Hoe is de woningmarkt in ’t Harde Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Noord in 't Harde (Gelderland) 305 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €436.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,1 km tot een ziekenhuis, 0,4 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 3,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Bovenweg 9 E?

Een woningrapport voor Bovenweg 9 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars