Straatbeeld van Eperweg 94 in 't Harde

Eperweg 94, 8084 HK 't Harde

807 m² Bouwjaar 1959 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Eperweg 94 is een niet-woning in 't Harde, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 807 m² en een perceel van 8460 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
807 m²
Perceeloppervlakte
8460 m²
Inhoud
7728 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Eperweg 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eperweg 94

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.06
CO₂-emissie
60.08 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde Zuid

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,2 km
Dagelijks

Supermarkt

0,8 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

1,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,1 km
Gezondheid

Apotheek

1,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11,2 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

19,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde Zuid

Eperweg 94 ligt in de buurt ’t Harde Zuid in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 340 inwoners en 150 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 94% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 673.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

340 Inwoners
145 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
150 Woningvoorraad
€673.000 Gem. WOZ-waarde ’t Harde Zuid
94% Koopwoningen
514 Inwoners per km²

Locatie van Eperweg 94

Officiële bekendmakingen rond Eperweg 94

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 0 meter

Kennisgeving ontvangst aanvraag vergunning op grond van art. 30b van de Wet op de kansspelen: (aanwezigheidsvergunning)

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Eperweg 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Eperweg 94?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Zuid €673.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eperweg 94 zich tot de CBS-buurt ’t Harde Zuid?

Eperweg 94 is een niet-woning van 807 m² in de CBS-buurt ’t Harde Zuid. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 150 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 514 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eperweg 94?

Eperweg 94 is een niet-woning in ’t Harde Zuid, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eperweg 94 vergeleken met de buurt?

Eperweg 94 heeft 807 m² woonoppervlakte en 7728 m³ inhoud. Het perceel is 8460 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Zuid €673.000.

Wat is het energielabel van Eperweg 94 en wat betekent dat?

Eperweg 94 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-08-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 60.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in ’t Harde Zuid?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Zuid in 't Harde (Gelderland) 340 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €673.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 1,2 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,2 km tot een ziekenhuis, 1,6 km tot een apotheek, 1,3 km tot een kinderdagverblijf, 5,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Eperweg 94?

Een woningrapport voor Eperweg 94 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1959, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars