Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 349 m²
- Perceeloppervlakte
- 605 m²
- Inhoud
- 1746 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Eperweg 62 is een niet-woning in 't Harde, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 349 m² en een perceel van 605 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eperweg 62
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
0,3 kmTreinstation
1,4 kmSnelweg oprit
0,3 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
4,3 kmApotheek
0,7 kmZiekenhuis
11,5 kmRestaurant
0,5 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
0,5 kmBioscoop
19,5 kmEperweg 62 ligt in de buurt ’t Harde Centrum in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.170 inwoners en 1.017 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 66% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 325.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,3 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere vergunning · 0 meter
· andere vergunning · 36 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Centrum €325.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEperweg 62 is een niet-woning van 349 m² in de CBS-buurt ’t Harde Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.017 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.539 inwoners per km².
Eperweg 62 is een niet-woning in ’t Harde Centrum, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Eperweg 62 heeft 349 m² woonoppervlakte en 1746 m³ inhoud. Het perceel is 605 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Centrum €325.000.
Eperweg 62 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 39.56 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Centrum in 't Harde (Gelderland) 2.170 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €325.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,3 km tot een huisarts, 1,4 km tot een treinstation, 0,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,5 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 4,3 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Eperweg 62 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.