Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 209 m²
- Inhoud
- 306 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2012 tot 2015
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Eperweg 8 is een twee-onder-een-kapwoning in 't Harde, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en een perceel van 209 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eperweg 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
1,1 kmHuisarts
0,4 kmTreinstation
2,1 kmSnelweg oprit
0,4 kmKinderdagverblijf
0,3 kmMiddelbare school
3,6 kmApotheek
0,4 kmZiekenhuis
12,1 kmRestaurant
1 kmCafé
1,2 kmBibliotheek
1,2 kmBioscoop
19,3 kmEperweg 8 ligt in de buurt ’t Harde Noord in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 305 inwoners en 115 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 89% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 436.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere beschikking · 100 meter
· andere vergunning · 100 meter
't Harde · 0.5 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.3 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.2 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.3 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.4 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Noord €436.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEperweg 8 is een twee-onder-een-kapwoning van 96 m² in de CBS-buurt ’t Harde Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 115 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 775 inwoners per km².
Eperweg 8 is een twee-onder-een-kapwoning in ’t Harde Noord, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Eperweg 8 heeft 96 m² woonoppervlakte en 306 m³ inhoud. Het perceel is 209 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Noord €436.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Noord in 't Harde (Gelderland) 305 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €436.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,1 km tot een ziekenhuis, 0,4 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 3,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.
Eperweg 8 is verkocht in de periode 2012 tot 2015. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Noord €436.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Eperweg 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.