Straatbeeld van Eperweg 4 in 't Harde

Eperweg 4, 8084 HG 't Harde

138 m² Bouwjaar 1961

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Eperweg 4 is een twee-onder-een-kapwoning in 't Harde, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m² en een perceel van 300 m².

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
461 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Eperweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

0,4 km
Vervoer

Treinstation

2,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,6 km
Gezondheid

Apotheek

0,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12,1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1,2 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

19,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde Noord

Eperweg 4 ligt in de buurt ’t Harde Noord in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 305 inwoners en 115 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 89% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 436.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.

305 Inwoners
120 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
115 Woningvoorraad
€436.000 Gem. WOZ-waarde ’t Harde Noord
89% Koopwoningen
775 Inwoners per km²

Locatie van Eperweg 4

Vergelijkbare woningen in 't Harde

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Eperweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Eperweg 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Noord €436.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eperweg 4 zich tot de CBS-buurt ’t Harde Noord?

Eperweg 4 is een twee-onder-een-kapwoning van 138 m² in de CBS-buurt ’t Harde Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 115 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eperweg 4?

Eperweg 4 is een twee-onder-een-kapwoning in ’t Harde Noord, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eperweg 4 vergeleken met de buurt?

Eperweg 4 heeft 138 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Noord €436.000.

Hoe is de woningmarkt in ’t Harde Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Noord in 't Harde (Gelderland) 305 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €436.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,1 km tot een ziekenhuis, 0,4 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 3,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Eperweg 4?

Eperweg 4 is verkocht in de periode 2013 tot 2017. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Noord €436.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Eperweg 4?

Een woningrapport voor Eperweg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars