Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 715 m²
- Perceeloppervlakte
- 1180 m²
- Inhoud
- 3648 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Eperweg 129 is een niet-woning in 't Harde, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 715 m² en een perceel van 1180 m². Het energielabel is E.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eperweg 129
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,2 kmSupermarkt
0,8 kmHuisarts
0,9 kmTreinstation
1,2 kmSnelweg oprit
0,5 kmKinderdagverblijf
1,3 kmMiddelbare school
5,1 kmApotheek
1,6 kmZiekenhuis
11,2 kmRestaurant
0,8 kmCafé
0,8 kmBibliotheek
0,8 kmBioscoop
19,3 kmEperweg 129 ligt in de buurt ’t Harde Zuid in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 340 inwoners en 150 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 94% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 673.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Zuid €673.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEperweg 129 is een niet-woning van 715 m² in de CBS-buurt ’t Harde Zuid. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 150 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 514 inwoners per km².
Eperweg 129 is een niet-woning in ’t Harde Zuid, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Eperweg 129 heeft 715 m² woonoppervlakte en 3648 m³ inhoud. Het perceel is 1180 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Zuid €673.000.
Eperweg 129 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-12-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 65.74 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Zuid in 't Harde (Gelderland) 340 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €673.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 1,2 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,2 km tot een ziekenhuis, 1,6 km tot een apotheek, 1,3 km tot een kinderdagverblijf, 5,1 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.
Een woningrapport voor Eperweg 129 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.