Straatbeeld van Eperweg 93 in 't Harde

Eperweg 93, 8084 HD 't Harde

253 m² Bouwjaar 1990 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Eperweg 93 is een vrijstaande woning in 't Harde, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m² en een perceel van 2390 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
2390 m²
Inhoud
552 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Eperweg 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eperweg 93

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde Oost

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

1,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,5 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11,4 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

0,6 km
Cultuur

Bioscoop

19,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde Oost

Eperweg 93 ligt in de buurt ’t Harde Oost in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.175 inwoners en 514 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 54% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 376.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

1175 Inwoners
510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€376.000 Gem. WOZ-waarde ’t Harde Oost
54% Koopwoningen
2.285 Inwoners per km²

Locatie van Eperweg 93

Officiële bekendmakingen rond Eperweg 93

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 55 meter

Provincie Gelderland Omgevingsverordening Gelderland, locatie provinciale weg N309, km 38,7 en 39,2 in t'Harde

Bekijk officiële bekendmaking →

· andere beschikking · 83 meter

Verleende omgevingsvergunning voor het kappen van twee Amerikaanse eiken en een grove den op het perceel Eperweg 88A, 8084HJ 't Harde

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in 't Harde

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Eperweg 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Eperweg 93?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Oost €376.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eperweg 93 zich tot de CBS-buurt ’t Harde Oost?

Eperweg 93 is een vrijstaande woning van 253 m² in de CBS-buurt ’t Harde Oost. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 514 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eperweg 93?

Eperweg 93 is een vrijstaande woning in ’t Harde Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Eperweg 93 vergeleken met de buurt?

Eperweg 93 heeft 253 m² woonoppervlakte en 552 m³ inhoud. Het perceel is 2390 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Oost €376.000.

Wat is het energielabel van Eperweg 93 en wat betekent dat?

Eperweg 93 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in ’t Harde Oost?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Oost in 't Harde (Gelderland) 1.175 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €376.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 0,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,4 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 4,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Eperweg 93?

Eperweg 93 is verkocht in de periode 2017 tot 2020. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Oost €376.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Eperweg 93?

Een woningrapport voor Eperweg 93 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars