Straatbeeld van Eperweg 91 in 't Harde

Eperweg 91, 8084 HD 't Harde

236 m² Bouwjaar 1950 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Eperweg 91 is een vrijstaande woning in 't Harde, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 12074 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
236 m²
Perceeloppervlakte
12074 m²
Inhoud
875 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Eperweg 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eperweg 91

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.67 kWh/m²
CO₂-emissie
33.49 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde Oost

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

1,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,5 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11,4 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

0,6 km
Cultuur

Bioscoop

19,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde Oost

Eperweg 91 ligt in de buurt ’t Harde Oost in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.175 inwoners en 514 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 54% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 376.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

1175 Inwoners
510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€376.000 Gem. WOZ-waarde ’t Harde Oost
54% Koopwoningen
2.285 Inwoners per km²

Locatie van Eperweg 91

Officiële bekendmakingen rond Eperweg 91

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 64 meter

Provincie Gelderland Omgevingsverordening Gelderland, locatie provinciale weg N309, km 38,7 en 39,2 in t'Harde

Bekijk officiële bekendmaking →

· andere beschikking · 86 meter

Verleende omgevingsvergunning voor het kappen van twee Amerikaanse eiken en een grove den op het perceel Eperweg 88A, 8084HJ 't Harde

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in 't Harde

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Eperweg 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Eperweg 91?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Oost €376.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eperweg 91 zich tot de CBS-buurt ’t Harde Oost?

Eperweg 91 is een vrijstaande woning van 236 m² in de CBS-buurt ’t Harde Oost. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 514 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eperweg 91?

Eperweg 91 is een vrijstaande woning in ’t Harde Oost, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eperweg 91 vergeleken met de buurt?

Eperweg 91 heeft 236 m² woonoppervlakte en 875 m³ inhoud. Het perceel is 12074 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Oost €376.000.

Wat is het energielabel van Eperweg 91 en wat betekent dat?

Eperweg 91 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.49 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in ’t Harde Oost?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Oost in 't Harde (Gelderland) 1.175 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €376.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 0,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,4 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 4,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Eperweg 91?

Eperweg 91 is verkocht in de periode 2017 tot 2020. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Oost €376.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Eperweg 91?

Een woningrapport voor Eperweg 91 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars