Vrijstaande woning Eperweg 49 't Harde

Eperweg 49, 8084 HB 't Harde

123 m² Bouwjaar 1923 6 kamers 3 slaapkamers Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Eperweg 49 is een vrijstaande woning in 't Harde, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 519 m² en 6 kamers. Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
519 m²
Inhoud
443 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Vraagprijs
€ 519.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Eperweg 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eperweg 49

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
296.61 kWh/m²
CO₂-emissie
89.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en pelletkachel
Isolatie
Vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (336.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde Oost

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

1,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,5 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11,4 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

0,6 km
Cultuur

Bioscoop

19,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde Oost

Eperweg 49 ligt in de buurt ’t Harde Oost in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.175 inwoners en 514 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 54% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 376.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

1175 Inwoners
510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€376.000 Gem. WOZ-waarde ’t Harde Oost
54% Koopwoningen
2.285 Inwoners per km²

Locatie van Eperweg 49

Officiële bekendmakingen rond Eperweg 49

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in 't Harde

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Eperweg 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Eperweg 49?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Oost €376.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eperweg 49 zich tot de CBS-buurt ’t Harde Oost?

Eperweg 49 is een vrijstaande woning van 123 m² in de CBS-buurt ’t Harde Oost. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 514 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eperweg 49?

Eperweg 49 is een vrijstaande woning in ’t Harde Oost, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eperweg 49 vergeleken met de buurt?

Eperweg 49 heeft 123 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Het perceel is 519 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Oost €376.000.

Wat is het energielabel van Eperweg 49 en wat betekent dat?

Eperweg 49 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-05-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 89.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eperweg 49?

Eperweg 49 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 336 m².

Hoe is de woningmarkt in ’t Harde Oost?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Oost in 't Harde (Gelderland) 1.175 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €376.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 0,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,4 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 4,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Eperweg 49?

Een woningrapport voor Eperweg 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1923, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars