Straatbeeld van Eperweg 39 in 't Harde

Eperweg 39, 8084 HB 't Harde

240 m² Bouwjaar 1962 Label F

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Eperweg 39 is een vrijstaande woning in 't Harde, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 1246 m². Het energielabel is F.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
1246 m²
Inhoud
753 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Eperweg 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eperweg 39

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde Oost

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

1,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,5 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11,4 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

0,6 km
Cultuur

Bioscoop

19,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde Oost

Eperweg 39 ligt in de buurt ’t Harde Oost in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.175 inwoners en 514 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 54% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 376.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

1175 Inwoners
510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€376.000 Gem. WOZ-waarde ’t Harde Oost
54% Koopwoningen
2.285 Inwoners per km²

Locatie van Eperweg 39

Officiële bekendmakingen rond Eperweg 39

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in 't Harde

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Eperweg 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Eperweg 39?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Oost €376.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eperweg 39 zich tot de CBS-buurt ’t Harde Oost?

Eperweg 39 is een vrijstaande woning van 240 m² in de CBS-buurt ’t Harde Oost. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 514 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eperweg 39?

Eperweg 39 is een vrijstaande woning in ’t Harde Oost, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eperweg 39 vergeleken met de buurt?

Eperweg 39 heeft 240 m² woonoppervlakte en 753 m³ inhoud. Het perceel is 1246 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Oost €376.000.

Wat is het energielabel van Eperweg 39 en wat betekent dat?

Eperweg 39 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-04-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in ’t Harde Oost?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Oost in 't Harde (Gelderland) 1.175 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €376.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 0,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,4 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 4,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Eperweg 39?

Een woningrapport voor Eperweg 39 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1962, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars