Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 525 m²
- Inhoud
- 374 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Singel 13 is een twee-onder-een-kapwoning in 't Harde, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en een perceel van 525 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Singel 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
0,3 kmTreinstation
1,4 kmSnelweg oprit
0,3 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
4,3 kmApotheek
0,7 kmZiekenhuis
11,5 kmRestaurant
0,5 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
0,5 kmBioscoop
19,5 kmSingel 13 ligt in de buurt ’t Harde Centrum in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.170 inwoners en 1.017 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 66% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 325.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,3 km tot een huisarts.
't Harde · 0.2 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.0 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.4 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.4 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.2 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Centrum €325.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSingel 13 is een twee-onder-een-kapwoning van 106 m² in de CBS-buurt ’t Harde Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.017 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.539 inwoners per km².
Singel 13 is een twee-onder-een-kapwoning in ’t Harde Centrum, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Singel 13 heeft 106 m² woonoppervlakte en 374 m³ inhoud. Het perceel is 525 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde Centrum €325.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde Centrum in 't Harde (Gelderland) 2.170 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €325.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,3 km tot een huisarts, 1,4 km tot een treinstation, 0,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,5 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 4,3 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Singel 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.