2-onder-1-kapwoning De Snit 18 Swifterbant

De Snit 18, 8255 HD Swifterbant

93 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

De Snit 18 is een 2-onder-1-kapwoning in Swifterbant, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 227 m² en 4 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
227 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 329.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Snit 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Snit 18

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.28 kWh/m²
CO₂-emissie
33.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (120.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Kampbuurt

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

7,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8,4 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,3 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

0,5 km
Cultuur

Bioscoop

16,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Kampbuurt

De Snit 18 ligt in de buurt Kampbuurt in Swifterbant. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 670 inwoners en 310 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 86% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 355.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

670 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
310 Woningvoorraad
€355.000 Gem. WOZ-waarde Kampbuurt
86% Koopwoningen
3.535 Inwoners per km²

Locatie van De Snit 18

Vergelijkbare woningen in Swifterbant

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Swifterbant. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Snit 18

Wat is de geschatte woningwaarde van De Snit 18?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kampbuurt €355.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Snit 18 zich tot de CBS-buurt Kampbuurt?

De Snit 18 is een 2-onder-1-kapwoning van 93 m² in de CBS-buurt Kampbuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 310 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Snit 18?

De Snit 18 is een 2-onder-1-kapwoning in Kampbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Snit 18 vergeleken met de buurt?

De Snit 18 heeft 93 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 227 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kampbuurt €355.000.

Wat is het energielabel van De Snit 18 en wat betekent dat?

De Snit 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Snit 18?

De Snit 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 120 m².

Hoe is de woningmarkt in Kampbuurt?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Kampbuurt in Swifterbant (Flevoland) 670 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €355.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Kampbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kampbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 7,9 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Kampbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kampbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,3 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 8,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Kampbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kampbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor De Snit 18?

Een woningrapport voor De Snit 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Kampbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Swifterbant presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars