Streetview Rijksweg Noord 135 Swalmen

Rijksweg Noord 135, 6071 KV Swalmen

532 m² Bouwjaar 1932 Label C

Rijksweg Noord 135 is een woonhuis in Swalmen, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 532 m² en een perceel van 825 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
532 m²
Perceeloppervlakte
825 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijksweg Noord 135

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksweg Noord 135

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Swalmen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Swalmen

575 Inwoners
235 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
237 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Heide
90% Koopwoningen
542 Inwoners per km²

Locatie van Rijksweg Noord 135

Vergelijkbare woningen in Swalmen

Veelgestelde vragen over Rijksweg Noord 135

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksweg Noord 135?

De gemiddelde woningwaarde in Heide is €353.000. Dat komt neer op circa €664 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksweg Noord 135 zich tot de wijk Heide?

Rijksweg Noord 135 is een woonhuis van 532 m² in de wijk Heide. De buurt telt 237 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 542 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksweg Noord 135?

Rijksweg Noord 135 is een woonhuis in Heide, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksweg Noord 135 vergeleken met de buurt?

Rijksweg Noord 135 heeft 532 m² woonoppervlakte. Het perceel is 825 m². In Heide ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksweg Noord 135 en wat betekent dat?

Rijksweg Noord 135 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heide?

De wijk Heide in Swalmen (Limburg) kenmerkt zich door 575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heide?

Vanuit Rijksweg Noord 135 in Heide bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heide?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksweg Noord 135: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 5.1 km.