Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Langelaan 19 Surhuisterveen

Langelaan 19, 9231 EK Surhuisterveen

129 m² Bouwjaar 1951 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Langelaan 19 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Surhuisterveen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 471 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
471 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Langelaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langelaan 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.61 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (150.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Surhuisterveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Surhuisterveen

5675 Inwoners
2590 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2757 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Surhuisterveen
53% Koopwoningen
1.801 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langelaan 19

Vergelijkbare woningen in Surhuisterveen

Veelgestelde vragen over Langelaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Langelaan 19?

De prijsindicatie voor Langelaan 19 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Surhuisterveen is €243.000. Dat komt neer op circa €1.884 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langelaan 19 zich tot de wijk Surhuisterveen?

Langelaan 19 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 129 m² in de wijk Surhuisterveen. De buurt telt 2.757 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langelaan 19?

Langelaan 19 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Surhuisterveen, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Langelaan 19 vergeleken met de buurt?

Langelaan 19 heeft 129 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 471 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Surhuisterveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langelaan 19 en wat betekent dat?

Langelaan 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langelaan 19?

Langelaan 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 150 m².

Hoe is de woningmarkt in Surhuisterveen?

De wijk Surhuisterveen in Surhuisterveen (Friesland) kenmerkt zich door 5.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Surhuisterveen?

Vanuit Langelaan 19 in Surhuisterveen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.