Straatbeeld van Uniawei 2 in Stiens

Uniawei 2, 9051 BC Stiens

1748 m² Bouwjaar 2009 Label A+++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Uniawei 2 is een niet-woning in Stiens, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 1748 m² en een perceel van 4403 m². Het energielabel is A+++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
1748 m²
Perceeloppervlakte
4403 m²
Inhoud
9664 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Uniawei 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uniawei 2

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
42.38 kWh/m²
CO₂-emissie
24.94 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Stiens

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10,1 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

2,3 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

7,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Stiens

Uniawei 2 ligt in de buurt Stiens in Stiens. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 7.530 inwoners en 3.300 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 295.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.

7530 Inwoners
3170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3300 Woningvoorraad
€295.000 Gem. WOZ-waarde Stiens
73% Koopwoningen
2.436 Inwoners per km²

Locatie van Uniawei 2

Officiële bekendmakingen rond Uniawei 2

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 72 meter

Aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen van een airco unit aan de Mounepaed 5, 9051 BA Stiens (OV-2026-037085)

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Stiens. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Uniawei 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Uniawei 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stiens €295.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uniawei 2 zich tot de CBS-buurt Stiens?

Uniawei 2 is een niet-woning van 1748 m² in de CBS-buurt Stiens. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.300 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uniawei 2?

Uniawei 2 is een niet-woning in Stiens, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Uniawei 2 vergeleken met de buurt?

Uniawei 2 heeft 1748 m² woonoppervlakte en 9664 m³ inhoud. Het perceel is 4403 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stiens €295.000.

Wat is het energielabel van Uniawei 2 en wat betekent dat?

Uniawei 2 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-05-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.94 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stiens?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Stiens in Stiens (Fryslân) 7.530 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €295.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stiens?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stiens in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 9,1 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stiens?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stiens in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 10,1 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 7,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Stiens?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stiens in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 2,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Uniawei 2?

Een woningrapport voor Uniawei 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Stiens. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Stiens presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars