Streetview Stieltjeskanaal 26 Stieltjeskanaal

Stieltjeskanaal 26, 7756 PE Stieltjeskanaal

196 m² Bouwjaar 1966

Stieltjeskanaal 26 is een woonhuis in Stieltjeskanaal, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 6480 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
6480 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Stieltjeskanaal 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Stieltjeskanaal

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

6.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

17.4 km

Buurtinformatie in Stieltjeskanaal

75 Inwoners
30 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
27 Woningvoorraad
€401.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Stieltjeskanaal
100% Koopwoningen
15 Inwoners per km²

Locatie van Stieltjeskanaal 26

Vergelijkbare woningen in Stieltjeskanaal

Veelgestelde vragen over Stieltjeskanaal 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Stieltjeskanaal 26?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Stieltjeskanaal is €401.000. Dat komt neer op circa €2.046 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stieltjeskanaal 26 zich tot de wijk Verspreide huizen Stieltjeskanaal?

Stieltjeskanaal 26 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Verspreide huizen Stieltjeskanaal. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stieltjeskanaal 26?

Stieltjeskanaal 26 is een woonhuis in Verspreide huizen Stieltjeskanaal, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stieltjeskanaal 26 vergeleken met de buurt?

Stieltjeskanaal 26 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6480 m². In Verspreide huizen Stieltjeskanaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Stieltjeskanaal?

De wijk Verspreide huizen Stieltjeskanaal in Stieltjeskanaal (Drenthe) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Stieltjeskanaal?

Vanuit Stieltjeskanaal 26 in Verspreide huizen Stieltjeskanaal bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Stieltjeskanaal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stieltjeskanaal 26: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 6.4 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 3.6 km.