Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 6981 m²
Stieltjeskanaal 115 is een woonhuis in Stieltjeskanaal, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 6981 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stieltjeskanaal 115
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
4.9 kmHuisarts
4.7 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
5.3 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
3.4 kmCafé
4.3 kmBibliotheek
5.1 kmBioscoop
14.4 kmDe prijsindicatie voor Stieltjeskanaal 115 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Stieltjeskanaal is €408.000. Dat komt neer op circa €2.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStieltjeskanaal 115 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Stieltjeskanaal. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 124 inwoners per km².
Stieltjeskanaal 115 is een woonhuis in Stieltjeskanaal, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Stieltjeskanaal 115 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6981 m². In Stieltjeskanaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Stieltjeskanaal in Stieltjeskanaal (Drenthe) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Stieltjeskanaal 115 in Stieltjeskanaal bereik je: supermarkt op 4.9 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stieltjeskanaal 115: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 5.3 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 6.2 km.
Recreatie nabij Stieltjeskanaal: restaurant (3.4 km), cafe (4.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €185.000 tot €235.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Stieltjeskanaal is €408.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.