Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Mauritsweg 101 is een 2-onder-1-kapwoning in Stein, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 620 m² en 4 kamers. Het energielabel is E.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
620 m²
Inhoud
645 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 289.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met asbest, bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,8 kmDagelijks
Supermarkt
0,5 kmGezondheid
Huisarts
0,4 kmVervoer
Treinstation
3,3 kmVervoer
Snelweg oprit
0,8 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
1,4 kmGezondheid
Apotheek
0,5 kmGezondheid
Ziekenhuis
7,3 kmHoreca
Restaurant
0,3 kmHoreca
Café
1 kmCultuur
Bibliotheek
0,6 kmCultuur
Bioscoop
7,4 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Centrum
Mauritsweg 101 ligt in de buurt Centrum in Stein. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.210 inwoners en 1.158 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 56% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 272.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Stein.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Mauritsweg 101
Wat is de geschatte woningwaarde van Mauritsweg 101?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum €272.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Mauritsweg 101 zich tot de CBS-buurt Centrum?
Mauritsweg 101 is een 2-onder-1-kapwoning van 181 m² in de CBS-buurt Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.158 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.150 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Mauritsweg 101?
Mauritsweg 101 is een 2-onder-1-kapwoning in Centrum, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoe groot is Mauritsweg 101 vergeleken met de buurt?
Mauritsweg 101 heeft 181 m² woonoppervlakte en 645 m³ inhoud. Het perceel is 620 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum €272.000.
Wat is het energielabel van Mauritsweg 101 en wat betekent dat?
Mauritsweg 101 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-11-04. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.38 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Mauritsweg 101?
Mauritsweg 101 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 350 m².
Hoe is de woningmarkt in Centrum?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Centrum in Stein (Limburg) 2.210 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €272.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 3,3 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,3 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 1 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor Mauritsweg 101?
Een woningrapport voor Mauritsweg 101 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1929, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.