Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 217 m²
- Inhoud
- 493 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Westercluft 64 is een hoekwoning in Steenwijk, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 217 m². Het energielabel is C.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westercluft 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
0,5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1,7 kmSnelweg oprit
1,3 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
1,2 kmApotheek
1,3 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
1,4 kmCafé
1,5 kmBibliotheek
1,6 kmBioscoop
1,7 kmWestercluft 64 ligt in de buurt Oostermeenthe in Steenwijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.055 inwoners en 1.343 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 61% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 245.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 48 meter
Steenwijk · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Oostermeenthe €245.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestercluft 64 is een hoekwoning van 139 m² in de CBS-buurt Oostermeenthe. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.343 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.962 inwoners per km².
Westercluft 64 is een hoekwoning in Oostermeenthe, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Westercluft 64 heeft 139 m² woonoppervlakte en 493 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Oostermeenthe €245.000.
Westercluft 64 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 6769.97 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Oostermeenthe in Steenwijk (Overijssel) 3.055 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €245.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Oostermeenthe in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 1,7 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Oostermeenthe in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een ziekenhuis, 1,3 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Oostermeenthe in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een restaurant, 1,5 km tot een café.
Een woningrapport voor Westercluft 64 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Oostermeenthe. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Steenwijk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.