Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 675 m²
- Inhoud
- 497 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2005 tot 2008
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Westercluft 67 is een twee-onder-een-kapwoning in Steenwijk, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en een perceel van 675 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westercluft 67
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
0,5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1,7 kmSnelweg oprit
1,3 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
1,2 kmApotheek
1,3 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
1,4 kmCafé
1,5 kmBibliotheek
1,6 kmBioscoop
1,7 kmWestercluft 67 ligt in de buurt Oostermeenthe in Steenwijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.055 inwoners en 1.343 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 61% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 245.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.
Steenwijk · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Oostermeenthe €245.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestercluft 67 is een twee-onder-een-kapwoning van 145 m² in de CBS-buurt Oostermeenthe. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.343 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.962 inwoners per km².
Westercluft 67 is een twee-onder-een-kapwoning in Oostermeenthe, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Westercluft 67 heeft 145 m² woonoppervlakte en 497 m³ inhoud. Het perceel is 675 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Oostermeenthe €245.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Oostermeenthe in Steenwijk (Overijssel) 3.055 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €245.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Oostermeenthe in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 1,7 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Oostermeenthe in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een ziekenhuis, 1,3 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Oostermeenthe in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een restaurant, 1,5 km tot een café.
Westercluft 67 is verkocht in de periode 2005 tot 2008. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Oostermeenthe €245.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Westercluft 67 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Oostermeenthe. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Steenwijk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.