Straatbeeld van Rozenstraat 3 in Steenwijk

Rozenstraat 3, 8331 NJ Steenwijk

65 m² Bouwjaar 1927 Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Rozenstraat 3 is een twee-onder-een-kapwoning in Steenwijk, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en een perceel van 160 m². Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
466 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rozenstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rozenstraat 3

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Steenwijk West

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

1,8 km
Vervoer

Treinstation

1,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,6 km
Gezondheid

Apotheek

1,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,5 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

0,9 km
Cultuur

Bibliotheek

1,5 km
Cultuur

Bioscoop

1,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Steenwijk West

Rozenstraat 3 ligt in de buurt Steenwijk West in Steenwijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.795 inwoners en 1.495 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 23% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 213.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.

2795 Inwoners
1420 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1495 Woningvoorraad
€213.000 Gem. WOZ-waarde Steenwijk West
23% Koopwoningen
3.737 Inwoners per km²

Locatie van Rozenstraat 3

Officiële bekendmakingen rond Rozenstraat 3

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· verkeersbesluit of -mededeling · 63 meter

Gemeente Steenwijkerland – Reserveren parkeerplaatsen opladen elektrische voertuigen diverse locaties – Steenwijkerland

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 43 meter

Ontvangen aanvraag voor een omgevingsvergunning, het verbreden van de bestaande dakkapel, Rozenstraat 15 in Steenwijk

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Steenwijk

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Steenwijk. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Rozenstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Rozenstraat 3?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenwijk West €213.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rozenstraat 3 zich tot de CBS-buurt Steenwijk West?

Rozenstraat 3 is een twee-onder-een-kapwoning van 65 m² in de CBS-buurt Steenwijk West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.495 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.737 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rozenstraat 3?

Rozenstraat 3 is een twee-onder-een-kapwoning in Steenwijk West, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rozenstraat 3 vergeleken met de buurt?

Rozenstraat 3 heeft 65 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenwijk West €213.000.

Wat is het energielabel van Rozenstraat 3 en wat betekent dat?

Rozenstraat 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-05-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Steenwijk West?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Steenwijk West in Steenwijk (Overijssel) 2.795 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €213.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenwijk West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenwijk West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 1,8 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenwijk West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenwijk West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een ziekenhuis, 1,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Steenwijk West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenwijk West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,9 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Rozenstraat 3?

Rozenstraat 3 is verkocht in de periode 2016 tot 2020. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenwijk West €213.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Rozenstraat 3?

Een woningrapport voor Rozenstraat 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Steenwijk West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Steenwijk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars