Straatbeeld van Irisstraat 4 in Steenwijk

Irisstraat 4, 8331 ND Steenwijk

72 m² Bouwjaar 1914 Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Irisstraat 4 is een twee-onder-een-kapwoning in Steenwijk, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en een perceel van 3060 m². Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
72 m²
Perceeloppervlakte
3060 m²
Inhoud
316 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Irisstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Irisstraat 4

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.09
CO₂-emissie
5330.08 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Steenwijk West

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

1,8 km
Vervoer

Treinstation

1,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,6 km
Gezondheid

Apotheek

1,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,5 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

0,9 km
Cultuur

Bibliotheek

1,5 km
Cultuur

Bioscoop

1,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Steenwijk West

Irisstraat 4 ligt in de buurt Steenwijk West in Steenwijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.795 inwoners en 1.495 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 23% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 213.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.

2795 Inwoners
1420 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1495 Woningvoorraad
€213.000 Gem. WOZ-waarde Steenwijk West
23% Koopwoningen
3.737 Inwoners per km²

Locatie van Irisstraat 4

Officiële bekendmakingen rond Irisstraat 4

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 89 meter

Ontvangen aanvraag voor een omgevingsvergunning, het aanleggen van middenspannings transport kabels, Park Rams Woerthe

Bekijk officiële bekendmaking →

· verkeersbesluit of -mededeling · 47 meter

Gemeente Steenwijkerland – Realiseren gehandicaptenparkeerplaats Irisstraat 53 te steenwijk

Bekijk officiële bekendmaking →

· verkeersbesluit of -mededeling · 72 meter

Gemeente Steenwijkerland – Realiseren gehandicaptenparkeerplaats Irisstraat 97 te Steenwijk

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Steenwijk

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Steenwijk. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Irisstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Irisstraat 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenwijk West €213.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Irisstraat 4 zich tot de CBS-buurt Steenwijk West?

Irisstraat 4 is een twee-onder-een-kapwoning van 72 m² in de CBS-buurt Steenwijk West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.495 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.737 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Irisstraat 4?

Irisstraat 4 is een twee-onder-een-kapwoning in Steenwijk West, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Irisstraat 4 vergeleken met de buurt?

Irisstraat 4 heeft 72 m² woonoppervlakte en 316 m³ inhoud. Het perceel is 3060 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenwijk West €213.000.

Wat is het energielabel van Irisstraat 4 en wat betekent dat?

Irisstraat 4 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-09-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 5330.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Steenwijk West?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Steenwijk West in Steenwijk (Overijssel) 2.795 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €213.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenwijk West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenwijk West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 1,8 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenwijk West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenwijk West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een ziekenhuis, 1,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Steenwijk West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenwijk West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,9 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Irisstraat 4?

Een woningrapport voor Irisstraat 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Steenwijk West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1914, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Steenwijk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars