Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 5625 m²
- Inhoud
- 376 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Tulpstraat 4 is een tussenwoning in Steenwijk, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en een perceel van 5625 m². Het energielabel is C.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tulpstraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
1,1 kmHuisarts
1,8 kmTreinstation
1,5 kmSnelweg oprit
1,4 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
0,6 kmApotheek
1,8 kmZiekenhuis
1,5 kmRestaurant
0,7 kmCafé
0,9 kmBibliotheek
1,5 kmBioscoop
1,5 kmTulpstraat 4 ligt in de buurt Steenwijk West in Steenwijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.795 inwoners en 1.495 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 23% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 213.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· verkeersbesluit of -mededeling · 44 meter
· verkeersbesluit of -mededeling · 27 meter
· verkeersbesluit of -mededeling · 26 meter
Steenwijk · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenwijk West €213.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTulpstraat 4 is een tussenwoning van 113 m² in de CBS-buurt Steenwijk West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.495 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.737 inwoners per km².
Tulpstraat 4 is een tussenwoning in Steenwijk West, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Tulpstraat 4 heeft 113 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 5625 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenwijk West €213.000.
Tulpstraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-03-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4606.09 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Steenwijk West in Steenwijk (Overijssel) 2.795 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €213.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenwijk West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 1,8 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenwijk West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een ziekenhuis, 1,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenwijk West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,9 km tot een café.
Een woningrapport voor Tulpstraat 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Steenwijk West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Steenwijk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.