Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 1140 m²
- Inhoud
- 662 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2015 tot 2018
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Meppelerweg 124 is een vrijstaande woning in Steenwijk, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en een perceel van 1140 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meppelerweg 124
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
1,6 kmHuisarts
0,4 kmTreinstation
2,1 kmSnelweg oprit
2,6 kmKinderdagverblijf
0,3 kmMiddelbare school
1,4 kmApotheek
0,4 kmZiekenhuis
2,2 kmRestaurant
1,4 kmCafé
1,3 kmBibliotheek
1,2 kmBioscoop
1,6 kmMeppelerweg 124 ligt in de buurt De gagels in Steenwijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.780 inwoners en 845 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 43% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 251.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,6 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Steenwijk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Steenwijk · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De gagels €251.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeppelerweg 124 is een vrijstaande woning van 134 m² in de CBS-buurt De gagels. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 845 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.059 inwoners per km².
Meppelerweg 124 is een vrijstaande woning in De gagels, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Meppelerweg 124 heeft 134 m² woonoppervlakte en 662 m³ inhoud. Het perceel is 1140 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De gagels €251.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De gagels in Steenwijk (Overijssel) 1.780 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €251.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De gagels in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De gagels in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,2 km tot een ziekenhuis, 0,4 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De gagels in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.
Meppelerweg 124 is verkocht in de periode 2015 tot 2018. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De gagels €251.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Meppelerweg 124 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De gagels. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1933, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Steenwijk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.