2-onder-1-kapwoning Vesting 8 Steenbergen

Vesting 8, 4652 GD Steenbergen

143 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Vesting 8 is een 2-onder-1-kapwoning in Steenbergen, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 234 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
234 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 590.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vesting 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vesting 8

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
73.70 kWh/m²
CO₂-emissie
8.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (110.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Steenbergen-Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,3 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

1,4 km
Vervoer

Treinstation

13,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,1 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

0,9 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

14,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Steenbergen-Noord

Vesting 8 ligt in de buurt Steenbergen-Noord in Steenbergen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.020 inwoners en 1.299 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 367.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool en 1,4 km tot een huisarts.

3020 Inwoners
1340 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1299 Woningvoorraad
€367.000 Gem. WOZ-waarde Steenbergen-Noord
70% Koopwoningen
3.750 Inwoners per km²

Locatie van Vesting 8

Officiële bekendmakingen rond Vesting 8

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater · 73 meter

Watervergunning van waterschap Brabantse Delta voor waterhuishoudkundige werkzaamheden ter hoogte van Oost-Havendijk 8 te Steenbergen.

Bekijk officiële bekendmaking →

· vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater · 73 meter

Aanvraag watervergunning van waterschap Brabantse Delta voor het uitvoeren van waterhuishoudkundige werkzaamheden ter hoogte van de Oost-Havendijk 8 te Steenbergen.

Bekijk officiële bekendmaking →

· vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater · 91 meter

Besluit buiten behandeling aanvraag Watervergunning van waterschap Brabantse Delta voor waterhuishoudkundige werkzaamheden ter hoogte van de Oost Havendijk 14 te Steenbergen.

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Steenbergen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Steenbergen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Vesting 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Vesting 8?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Noord €367.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vesting 8 zich tot de CBS-buurt Steenbergen-Noord?

Vesting 8 is een 2-onder-1-kapwoning van 143 m² in de CBS-buurt Steenbergen-Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.299 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.750 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vesting 8?

Vesting 8 is een 2-onder-1-kapwoning in Steenbergen-Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vesting 8 vergeleken met de buurt?

Vesting 8 heeft 143 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Noord €367.000.

Wat is het energielabel van Vesting 8 en wat betekent dat?

Vesting 8 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-01-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vesting 8?

Vesting 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 110 m².

Hoe is de woningmarkt in Steenbergen-Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Steenbergen-Noord in Steenbergen (Noord-Brabant) 3.020 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €367.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool, 1,4 km tot een huisarts, 13,9 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 1,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,9 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Vesting 8?

Een woningrapport voor Vesting 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Steenbergen-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Steenbergen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars