Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 288 m²
- Inhoud
- 521 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Kwartier 78 is een tussenwoning in Steenbergen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en een perceel van 288 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kwartier 78
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,3 kmSupermarkt
1,1 kmHuisarts
1,4 kmTreinstation
13,9 kmSnelweg oprit
2,6 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
1,6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1,1 kmRestaurant
0,7 kmCafé
0,9 kmBibliotheek
1,2 kmBioscoop
14,1 kmKwartier 78 ligt in de buurt Steenbergen-Noord in Steenbergen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.020 inwoners en 1.299 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 367.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool en 1,4 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 58 meter
· omgevingsvergunning · 58 meter
Steenbergen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenbergen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenbergen · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Steenbergen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Steenbergen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Steenbergen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Noord €367.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKwartier 78 is een tussenwoning van 131 m² in de CBS-buurt Steenbergen-Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.299 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.750 inwoners per km².
Kwartier 78 is een tussenwoning in Steenbergen-Noord, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kwartier 78 heeft 131 m² woonoppervlakte en 521 m³ inhoud. Het perceel is 288 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Noord €367.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Steenbergen-Noord in Steenbergen (Noord-Brabant) 3.020 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €367.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool, 1,4 km tot een huisarts, 13,9 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 1,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,9 km tot een café.
Een woningrapport voor Kwartier 78 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Steenbergen-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1991, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Steenbergen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.