Hoekwoning Anjerstraat 7 Steenbergen

Anjerstraat 7, 4651 MH Steenbergen

142 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Anjerstraat 7 is een hoekwoning in Steenbergen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 285 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 379.000
Laatst bekende transactie
Periode 2006 tot 2009
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Anjerstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anjerstraat 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.55 kWh/m²
CO₂-emissie
41.85 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (88.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Steenbergen-Zuid

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

12 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,9 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,6 km
Horeca

Restaurant

1,2 km
Horeca

Café

1,1 km
Cultuur

Bibliotheek

1,5 km
Cultuur

Bioscoop

12,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Steenbergen-Zuid

Anjerstraat 7 ligt in de buurt Steenbergen-Zuid in Steenbergen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.845 inwoners en 1.688 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 78% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 325.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

3845 Inwoners
1705 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1688 Woningvoorraad
€325.000 Gem. WOZ-waarde Steenbergen-Zuid
78% Koopwoningen
3.143 Inwoners per km²

Locatie van Anjerstraat 7

Officiële bekendmakingen rond Anjerstraat 7

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Steenbergen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Steenbergen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Anjerstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Anjerstraat 7?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Zuid €325.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anjerstraat 7 zich tot de CBS-buurt Steenbergen-Zuid?

Anjerstraat 7 is een hoekwoning van 142 m² in de CBS-buurt Steenbergen-Zuid. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.688 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.143 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anjerstraat 7?

Anjerstraat 7 is een hoekwoning in Steenbergen-Zuid, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Anjerstraat 7 vergeleken met de buurt?

Anjerstraat 7 heeft 142 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Zuid €325.000.

Wat is het energielabel van Anjerstraat 7 en wat betekent dat?

Anjerstraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anjerstraat 7?

Anjerstraat 7 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in Steenbergen-Zuid?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Steenbergen-Zuid in Steenbergen (Noord-Brabant) 3.845 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €325.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 12 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 0,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,1 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Anjerstraat 7?

Anjerstraat 7 is verkocht in de periode 2006 tot 2009. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Zuid €325.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Anjerstraat 7?

Een woningrapport voor Anjerstraat 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Steenbergen-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Steenbergen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars