Straatbeeld van Lotharingen 14 in Steenbergen

Lotharingen 14, 4651 JP Steenbergen

109 m² Bouwjaar 1974 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Lotharingen 14 is een tussenwoning in Steenbergen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en een perceel van 148 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
379 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lotharingen 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lotharingen 14

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
118.21 kWh/m²
CO₂-emissie
31.95 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Steenbergen-Zuid

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

12 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,9 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,6 km
Horeca

Restaurant

1,2 km
Horeca

Café

1,1 km
Cultuur

Bibliotheek

1,5 km
Cultuur

Bioscoop

12,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Steenbergen-Zuid

Lotharingen 14 ligt in de buurt Steenbergen-Zuid in Steenbergen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.845 inwoners en 1.688 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 78% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 325.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

3845 Inwoners
1705 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1688 Woningvoorraad
€325.000 Gem. WOZ-waarde Steenbergen-Zuid
78% Koopwoningen
3.143 Inwoners per km²

Locatie van Lotharingen 14

Vergelijkbare woningen in Steenbergen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Steenbergen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Lotharingen 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Lotharingen 14?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Zuid €325.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lotharingen 14 zich tot de CBS-buurt Steenbergen-Zuid?

Lotharingen 14 is een tussenwoning van 109 m² in de CBS-buurt Steenbergen-Zuid. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.688 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.143 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lotharingen 14?

Lotharingen 14 is een tussenwoning in Steenbergen-Zuid, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lotharingen 14 vergeleken met de buurt?

Lotharingen 14 heeft 109 m² woonoppervlakte en 379 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Zuid €325.000.

Wat is het energielabel van Lotharingen 14 en wat betekent dat?

Lotharingen 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-12-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Steenbergen-Zuid?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Steenbergen-Zuid in Steenbergen (Noord-Brabant) 3.845 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €325.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 12 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 0,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Lotharingen 14?

Een woningrapport voor Lotharingen 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Steenbergen-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Steenbergen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars