2-onder-1-kapwoning De Mudde 8 Steenbergen

De Mudde 8, 4651 GW Steenbergen

121 m² Bouwjaar 1992 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

De Mudde 8 is een 2-onder-1-kapwoning in Steenbergen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 232 m² en 4 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
232 m²
Inhoud
393 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 449.500
Laatst bekende transactie
Periode 2008 tot 2012
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Mudde 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Mudde 8

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.58 kWh/m²
CO₂-emissie
32.6 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Steenbergen-Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,3 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

1,4 km
Vervoer

Treinstation

13,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,1 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

0,9 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

14,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Steenbergen-Noord

De Mudde 8 ligt in de buurt Steenbergen-Noord in Steenbergen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.020 inwoners en 1.299 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 367.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool en 1,4 km tot een huisarts.

3020 Inwoners
1340 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1299 Woningvoorraad
€367.000 Gem. WOZ-waarde Steenbergen-Noord
70% Koopwoningen
3.750 Inwoners per km²

Locatie van De Mudde 8

Vergelijkbare woningen in Steenbergen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Steenbergen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Mudde 8

Wat is de geschatte woningwaarde van De Mudde 8?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Noord €367.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Mudde 8 zich tot de CBS-buurt Steenbergen-Noord?

De Mudde 8 is een 2-onder-1-kapwoning van 121 m² in de CBS-buurt Steenbergen-Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.299 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.750 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Mudde 8?

De Mudde 8 is een 2-onder-1-kapwoning in Steenbergen-Noord, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Mudde 8 vergeleken met de buurt?

De Mudde 8 heeft 121 m² woonoppervlakte en 393 m³ inhoud. Het perceel is 232 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Noord €367.000.

Wat is het energielabel van De Mudde 8 en wat betekent dat?

De Mudde 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-09-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.60 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Mudde 8?

De Mudde 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Steenbergen-Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Steenbergen-Noord in Steenbergen (Noord-Brabant) 3.020 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €367.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool, 1,4 km tot een huisarts, 13,9 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 1,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Steenbergen-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Steenbergen-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,9 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Mudde 8?

De Mudde 8 is verkocht in de periode 2008 tot 2012. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Steenbergen-Noord €367.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Mudde 8?

Een woningrapport voor De Mudde 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Steenbergen-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Steenbergen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars