Straatbeeld van Schans 71 in Stavoren

Schans 71, 8715 JS Stavoren

72 m² Bouwjaar 2005 Label A+

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Schans 71 is een appartement in Stavoren, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m². Het energielabel is A+.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Appartement
Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
72 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schans 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schans 71

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
78.07 kWh/m²
CO₂-emissie
18.68 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Stavoren

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

4,1 km
Vervoer

Treinstation

0,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

9,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9,4 km
Gezondheid

Apotheek

4,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

27,1 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

9,4 km
Cultuur

Bioscoop

35,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Stavoren

Schans 71 ligt in de buurt Stavoren in Stavoren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 880 inwoners en 459 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 287.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 4,1 km tot een huisarts.

880 Inwoners
420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
459 Woningvoorraad
€287.000 Gem. WOZ-waarde Stavoren
64% Koopwoningen
2.640 Inwoners per km²

Locatie van Schans 71

Vergelijkbare woningen in Stavoren

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Stavoren. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Schans 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Schans 71?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stavoren €287.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schans 71 zich tot de CBS-buurt Stavoren?

Schans 71 is een appartement van 72 m² in de CBS-buurt Stavoren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 459 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.640 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schans 71?

Schans 71 is een appartement in Stavoren, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schans 71 vergeleken met de buurt?

Schans 71 heeft 72 m² woonoppervlakte. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stavoren €287.000.

Wat is het energielabel van Schans 71 en wat betekent dat?

Schans 71 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-08-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stavoren?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Stavoren in Stavoren (Fryslân) 880 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €287.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stavoren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stavoren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 4,1 km tot een huisarts, 0,8 km tot een treinstation, 9,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stavoren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stavoren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 27,1 km tot een ziekenhuis, 4,1 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 9,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Stavoren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stavoren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Schans 71?

Een woningrapport voor Schans 71 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Stavoren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Stavoren presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars