Straatbeeld van Schans 22 in Stavoren

Schans 22, 8715 JP Stavoren

73 m² Bouwjaar 1901 Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Schans 22 is een vrijstaande woning in Stavoren, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en een perceel van 142 m². Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
266 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schans 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schans 22

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Stavoren

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

4,1 km
Vervoer

Treinstation

0,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

9,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9,4 km
Gezondheid

Apotheek

4,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

27,1 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

9,4 km
Cultuur

Bioscoop

35,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Stavoren

Schans 22 ligt in de buurt Stavoren in Stavoren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 880 inwoners en 459 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 287.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 4,1 km tot een huisarts.

880 Inwoners
420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
459 Woningvoorraad
€287.000 Gem. WOZ-waarde Stavoren
64% Koopwoningen
2.640 Inwoners per km²

Locatie van Schans 22

Vergelijkbare woningen in Stavoren

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Stavoren. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Schans 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Schans 22?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stavoren €287.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schans 22 zich tot de CBS-buurt Stavoren?

Schans 22 is een vrijstaande woning van 73 m² in de CBS-buurt Stavoren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 459 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.640 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schans 22?

Schans 22 is een vrijstaande woning in Stavoren, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schans 22 vergeleken met de buurt?

Schans 22 heeft 73 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stavoren €287.000.

Wat is het energielabel van Schans 22 en wat betekent dat?

Schans 22 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-28. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stavoren?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Stavoren in Stavoren (Fryslân) 880 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €287.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stavoren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stavoren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 4,1 km tot een huisarts, 0,8 km tot een treinstation, 9,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stavoren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stavoren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 27,1 km tot een ziekenhuis, 4,1 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 9,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Stavoren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stavoren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Schans 22?

Een woningrapport voor Schans 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Stavoren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1901, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Stavoren presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars