Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 520 m²
- Perceeloppervlakte
- 2571 m²
- Inhoud
- 4821 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Hellingspad 13 is een niet-woning in Stavoren, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 520 m² en een perceel van 2571 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hellingspad 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
4,1 kmTreinstation
0,8 kmSnelweg oprit
9,7 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
9,4 kmApotheek
4,1 kmZiekenhuis
27,1 kmRestaurant
0,2 kmCafé
0,8 kmBibliotheek
9,4 kmBioscoop
35,5 kmHellingspad 13 ligt in de buurt Stavoren in Stavoren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 880 inwoners en 459 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 287.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 4,1 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stavoren €287.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHellingspad 13 is een niet-woning van 520 m² in de CBS-buurt Stavoren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 459 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.640 inwoners per km².
Hellingspad 13 is een niet-woning in Stavoren, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hellingspad 13 heeft 520 m² woonoppervlakte en 4821 m³ inhoud. Het perceel is 2571 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stavoren €287.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Stavoren in Stavoren (Fryslân) 880 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €287.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stavoren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 4,1 km tot een huisarts, 0,8 km tot een treinstation, 9,7 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stavoren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 27,1 km tot een ziekenhuis, 4,1 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 9,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stavoren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.
Een woningrapport voor Hellingspad 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Stavoren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Stavoren presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.