Eengezinswoning, tussenwoning (kwadrant woning) Buurtweg 133 Stavenisse

Buurtweg 133, 4696 RT Stavenisse

57 m² Bouwjaar 1973 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Buurtweg 133 is een eengezinswoning, tussenwoning (kwadrant woning) in Stavenisse, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m², een perceel van 202 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (kwadrant woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
57 m²
Perceeloppervlakte
202 m²
Inhoud
203 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€140.000 tot €165.000
Daktype
Tentdak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Buurtweg 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buurtweg 133

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
168.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd en gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Tuin rondom

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Stavenisse

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

7.3 km
Vervoer

Treinstation

26.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

18.2 km
Gezondheid

Apotheek

7.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

7.4 km
Cultuur

Bioscoop

26.2 km

Buurtinformatie in Stavenisse

1520 Inwoners
615 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
646 Woningvoorraad
€213.000 Gem. woningwaarde Stavenisse
73% Koopwoningen
1.929 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Buurtweg 133

Vergelijkbare woningen in Stavenisse

Veelgestelde vragen over Buurtweg 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Buurtweg 133?

De prijsindicatie voor Buurtweg 133 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Stavenisse is €213.000. Dat komt neer op circa €3.737 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buurtweg 133 zich tot de wijk Stavenisse?

Buurtweg 133 is een eengezinswoning, tussenwoning (kwadrant woning) van 57 m² in de wijk Stavenisse. De buurt telt 646 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.929 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buurtweg 133?

Buurtweg 133 is een eengezinswoning, tussenwoning (kwadrant woning) in Stavenisse, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Buurtweg 133 vergeleken met de buurt?

Buurtweg 133 heeft 57 m² woonoppervlakte en 203 m³ inhoud. Het perceel is 202 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Stavenisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buurtweg 133 en wat betekent dat?

Buurtweg 133 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buurtweg 133?

Buurtweg 133 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Stavenisse?

De wijk Stavenisse in Stavenisse (Zeeland) kenmerkt zich door 1.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stavenisse?

Vanuit Buurtweg 133 in Stavenisse bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 7.3 km, treinstation op 26.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stavenisse?

Zorg en onderwijs in de buurt van Buurtweg 133: ziekenhuis op 18.2 km, apotheek op 7.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 18.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stavenisse?

Recreatie nabij Stavenisse: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Buurtweg 133?

De prijsindicatie ligt rond €140.000 tot €165.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Stavenisse is €213.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Buurtweg 133?

Een woningrapport voor Buurtweg 133 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Stavenisse. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen