Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Inhoud
- 238 m³
- Kamers
- 4
Prinses Beatrixstraat 4 is een woonhuis in Stavenisse, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m², een perceel van 139 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinses Beatrixstraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
7.3 kmTreinstation
26.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
18.2 kmApotheek
7.3 kmZiekenhuis
18.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
7.4 kmBioscoop
26.2 kmDe prijsindicatie voor Prinses Beatrixstraat 4 ligt rond €55.000 tot €80.000. De gemiddelde woningwaarde in Stavenisse is €213.000. Dat komt neer op circa €3.381 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinses Beatrixstraat 4 is een woonhuis van 63 m² in de wijk Stavenisse. De buurt telt 646 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.929 inwoners per km².
Prinses Beatrixstraat 4 is een woonhuis in Stavenisse, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Prinses Beatrixstraat 4 heeft 63 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Stavenisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinses Beatrixstraat 4 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Prinses Beatrixstraat 4 heeft 4 kamers.
De wijk Stavenisse in Stavenisse (Zeeland) kenmerkt zich door 1.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Prinses Beatrixstraat 4 in Stavenisse bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 7.3 km, treinstation op 26.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinses Beatrixstraat 4: ziekenhuis op 18.2 km, apotheek op 7.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 18.2 km.