Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 455 m²
- Inhoud
- 1835 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2019 tot 2022
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Gemeenteweg 136 is een niet-woning in Staphorst, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 455 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gemeenteweg 136
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,8 kmSupermarkt
0,3 kmHuisarts
1,6 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
0,7 kmKinderdagverblijf
0,8 kmMiddelbare school
2,1 kmApotheek
1,6 kmZiekenhuis
6,1 kmRestaurant
0,4 kmCafé
0,4 kmBibliotheek
0,8 kmBioscoop
6,7 kmGemeenteweg 136 ligt in de buurt Staphorst streek in Staphorst. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 765 inwoners en 278 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 75% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 367.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 1,6 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Staphorst streek €367.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGemeenteweg 136 is een niet-woning van 197 m² in de CBS-buurt Staphorst streek. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 278 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.654 inwoners per km².
Gemeenteweg 136 is een niet-woning in Staphorst streek, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Gemeenteweg 136 heeft 197 m² woonoppervlakte en 1835 m³ inhoud. Het perceel is 455 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Staphorst streek €367.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Staphorst streek in Staphorst (Overijssel) 765 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €367.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Staphorst streek in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 1,6 km tot een huisarts, 6 km tot een treinstation, 0,7 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Staphorst streek in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,1 km tot een ziekenhuis, 1,6 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 2,1 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Staphorst streek in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Gemeenteweg 136 is verkocht in de periode 2019 tot 2022. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Staphorst streek €367.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Gemeenteweg 136 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Staphorst streek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Staphorst presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.