Streetview Zwaluwhof 25 Stadskanaal

Zwaluwhof 25, 9502 TT Stadskanaal

120 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Zwaluwhof 25 is een woonhuis in Stadskanaal, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 278 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
278 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zwaluwhof 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwaluwhof 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Stadskanaal

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

18.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Stadskanaal

2365 Inwoners
1095 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1097 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk en De Borgen
77% Koopwoningen
2.508 Inwoners per km²

Locatie van Zwaluwhof 25

Vergelijkbare woningen in Stadskanaal

Veelgestelde vragen over Zwaluwhof 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwaluwhof 25?

De prijsindicatie voor Zwaluwhof 25 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk en De Borgen is €286.000. Dat komt neer op circa €2.383 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwaluwhof 25 zich tot de wijk Vogelwijk en De Borgen?

Zwaluwhof 25 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Vogelwijk en De Borgen. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.508 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwaluwhof 25?

Zwaluwhof 25 is een woonhuis in Vogelwijk en De Borgen, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zwaluwhof 25 vergeleken met de buurt?

Zwaluwhof 25 heeft 120 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 278 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vogelwijk en De Borgen ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwaluwhof 25 en wat betekent dat?

Zwaluwhof 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-02-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwaluwhof 25?

Zwaluwhof 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk en De Borgen?

De wijk Vogelwijk en De Borgen in Stadskanaal (Groningen) kenmerkt zich door 2.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk en De Borgen?

Vanuit Zwaluwhof 25 in Vogelwijk en De Borgen bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 18.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.