Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 375 m²
- Inhoud
- 375 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Henegouwenlaan 22 is een woonhuis in Stadskanaal, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 375 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €180.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Henegouwenlaan 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
16.8 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Henegouwenlaan 22 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Maarswold is €180.000. Dat komt neer op circa €1.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHenegouwenlaan 22 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Maarswold. De buurt telt 1.190 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.331 inwoners per km².
Henegouwenlaan 22 is een woonhuis in Maarswold, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Henegouwenlaan 22 heeft 105 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Maarswold ligt de gemiddelde woningwaarde op €180.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Henegouwenlaan 22 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-01-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Henegouwenlaan 22 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Maarswold in Stadskanaal (Groningen) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €180.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Henegouwenlaan 22 in Maarswold bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 16.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Henegouwenlaan 22: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.