Galerijflat Luxemburglaan 26 Stadskanaal

Luxemburglaan 26, 9501 BZ Stadskanaal

118 m² Bouwjaar 2002 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Luxemburglaan 26 is een galerijflat in Stadskanaal, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €169.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
118 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Luxemburglaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Luxemburglaan 26

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Stadskanaal

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

17.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Stadskanaal

1170 Inwoners
665 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
682 Woningvoorraad
€169.000 Gem. woningwaarde Maarsstee
10% Koopwoningen
4.522 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Luxemburglaan 26

Vergelijkbare woningen in Stadskanaal

Veelgestelde vragen over Luxemburglaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Luxemburglaan 26?

De prijsindicatie voor Luxemburglaan 26 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Maarsstee is €169.000. Dat komt neer op circa €1.432 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Luxemburglaan 26 zich tot de wijk Maarsstee?

Luxemburglaan 26 is een galerijflat van 118 m² in de wijk Maarsstee. De buurt telt 682 woningen. Daarvan is 10% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.522 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Luxemburglaan 26?

Luxemburglaan 26 is een galerijflat in Maarsstee, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Luxemburglaan 26 vergeleken met de buurt?

Luxemburglaan 26 heeft 118 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Maarsstee ligt de gemiddelde woningwaarde op €169.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Luxemburglaan 26 en wat betekent dat?

Luxemburglaan 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Luxemburglaan 26?

Luxemburglaan 26 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Maarsstee?

De wijk Maarsstee in Stadskanaal (Groningen) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €169.000, 10% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maarsstee?

Vanuit Luxemburglaan 26 in Maarsstee bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 17.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.