Streetview Lijsterbesstraat 13 St. Willebrord

Lijsterbesstraat 13, 4711 RJ St. Willebrord

203 m² Bouwjaar 1994 6 kamers Label B

Lijsterbesstraat 13 is een woonhuis in St. Willebrord, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 820 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
820 m²
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lijsterbesstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijsterbesstraat 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.1%
CO₂-emissie
32.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in St. Willebrord

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in St. Willebrord

9200 Inwoners
4065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4099 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde Sint Willebrord
59% Koopwoningen
3.486 Inwoners per km²

Locatie van Lijsterbesstraat 13

Vergelijkbare woningen in St. Willebrord

Veelgestelde vragen over Lijsterbesstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijsterbesstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Sint Willebrord is €315.000. Dat komt neer op circa €1.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijsterbesstraat 13 zich tot de wijk Sint Willebrord?

Lijsterbesstraat 13 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Sint Willebrord. De buurt telt 4.099 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijsterbesstraat 13?

Lijsterbesstraat 13 is een woonhuis in Sint Willebrord, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lijsterbesstraat 13 vergeleken met de buurt?

Lijsterbesstraat 13 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 820 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Sint Willebrord ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijsterbesstraat 13 en wat betekent dat?

Lijsterbesstraat 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijsterbesstraat 13?

Lijsterbesstraat 13 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint Willebrord?

De wijk Sint Willebrord in St. Willebrord (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 9.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Willebrord?

Vanuit Lijsterbesstraat 13 in Sint Willebrord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.