Streetview Hazelaarstraat 37 St. Willebrord

Hazelaarstraat 37, 4711 RE St. Willebrord

188 m² Bouwjaar 1963 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Hazelaarstraat 37 is een woonhuis in St. Willebrord, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 2733 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €500.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
2733 m²
Inhoud
691 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hazelaarstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazelaarstraat 37

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
141.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.6%
CO₂-emissie
28.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in St. Willebrord

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in St. Willebrord

1215 Inwoners
475 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
466 Woningvoorraad
€500.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Rucphen
79% Koopwoningen
71 Inwoners per km²

Locatie van Hazelaarstraat 37

Vergelijkbare woningen in St. Willebrord

Veelgestelde vragen over Hazelaarstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazelaarstraat 37?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Rucphen is €500.000. Dat komt neer op circa €2.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazelaarstraat 37 zich tot de wijk Verspreide huizen Rucphen?

Hazelaarstraat 37 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Verspreide huizen Rucphen. De buurt telt 466 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 71 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazelaarstraat 37?

Hazelaarstraat 37 is een woonhuis in Verspreide huizen Rucphen, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hazelaarstraat 37 vergeleken met de buurt?

Hazelaarstraat 37 heeft 188 m² woonoppervlakte en 691 m³ inhoud. Het perceel is 2733 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Verspreide huizen Rucphen ligt de gemiddelde woningwaarde op €500.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazelaarstraat 37 en wat betekent dat?

Hazelaarstraat 37 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazelaarstraat 37?

Hazelaarstraat 37 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Rucphen?

De wijk Verspreide huizen Rucphen in St. Willebrord (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €500.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Rucphen?