Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 303 m²
- Perceeloppervlakte
- 1734 m²
Hazelaarstraat 26 is een woonhuis in St. Willebrord, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 303 m² en een perceel van 1734 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hazelaarstraat 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Willebrord is €315.000. Dat komt neer op circa €1.040 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHazelaarstraat 26 is een woonhuis van 303 m² in de wijk Sint Willebrord. De buurt telt 4.099 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.486 inwoners per km².
Hazelaarstraat 26 is een woonhuis in Sint Willebrord, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hazelaarstraat 26 heeft 303 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1734 m². In Sint Willebrord ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sint Willebrord in St. Willebrord (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 9.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Hazelaarstraat 26 in Sint Willebrord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hazelaarstraat 26: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Sint Willebrord: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Hazelaarstraat 26 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sint Willebrord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.