Eengezinswoning, vrijstaande woning Rucphensestraat 22 St. Willebrord

Rucphensestraat 22, 4711 JL St. Willebrord

93 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Rucphensestraat 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in St. Willebrord, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 550 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
550 m²
Inhoud
343 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Rucphensestraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rucphensestraat 22

Tuin
Ja (270.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in St. Willebrord

9200 Inwoners
4065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4099 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde Sint Willebrord
59% Koopwoningen
3.486 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rucphensestraat 22

Vergelijkbare woningen in St. Willebrord

Veelgestelde vragen over Rucphensestraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Rucphensestraat 22?

De prijsindicatie voor Rucphensestraat 22 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Willebrord is €315.000. Dat komt neer op circa €3.387 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rucphensestraat 22 zich tot de wijk Sint Willebrord?

Rucphensestraat 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 93 m² in de wijk Sint Willebrord. De buurt telt 4.099 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rucphensestraat 22?

Rucphensestraat 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sint Willebrord, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rucphensestraat 22 vergeleken met de buurt?

Rucphensestraat 22 heeft 93 m² woonoppervlakte en 343 m³ inhoud. Het perceel is 550 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Sint Willebrord ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rucphensestraat 22 en wat betekent dat?

Rucphensestraat 22 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Rucphensestraat 22?

Rucphensestraat 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 270 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint Willebrord?

De wijk Sint Willebrord in St. Willebrord (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 9.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Willebrord?

Vanuit Rucphensestraat 22 in Sint Willebrord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.