Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 576 m²
Mgr. van Hooydonkstraat 7 is een woonhuis in St. Willebrord, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 576 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mgr. van Hooydonkstraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Willebrord is €315.000. Dat komt neer op circa €1.624 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMgr. van Hooydonkstraat 7 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Sint Willebrord. De buurt telt 4.099 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.486 inwoners per km².
Mgr. van Hooydonkstraat 7 is een woonhuis in Sint Willebrord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Mgr. van Hooydonkstraat 7 heeft 194 m² woonoppervlakte. Het perceel is 576 m². In Sint Willebrord ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sint Willebrord in St. Willebrord (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 9.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Mgr. van Hooydonkstraat 7 in Sint Willebrord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mgr. van Hooydonkstraat 7: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Sint Willebrord: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Mgr. van Hooydonkstraat 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sint Willebrord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.