Streetview K. van Zandbergenstraat 1 St.-Annaparochie

K. van Zandbergenstraat 1, 9076 GC St.-Annaparochie

363 m² Bouwjaar 1900 Label C

K. van Zandbergenstraat 1 is een woonhuis in St.-Annaparochie, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 363 m² en een perceel van 1843 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €231.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
363 m²
Perceeloppervlakte
1843 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor K. van Zandbergenstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel K. van Zandbergenstraat 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in St.-Annaparochie

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

13.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

15.2 km

Buurtinformatie in St.-Annaparochie

1215 Inwoners
555 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
563 Woningvoorraad
€231.000 Gem. woningwaarde St.-Annaparochie Zuidwest
55% Koopwoningen
2.737 Inwoners per km²

Locatie van K. van Zandbergenstraat 1

Vergelijkbare woningen in St.-Annaparochie

Veelgestelde vragen over K. van Zandbergenstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van K. van Zandbergenstraat 1?

De prijsindicatie voor K. van Zandbergenstraat 1 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in St.-Annaparochie Zuidwest is €231.000. Dat komt neer op circa €636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt K. van Zandbergenstraat 1 zich tot de wijk St.-Annaparochie Zuidwest?

K. van Zandbergenstraat 1 is een woonhuis van 363 m² in de wijk St.-Annaparochie Zuidwest. De buurt telt 563 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.737 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op K. van Zandbergenstraat 1?

K. van Zandbergenstraat 1 is een woonhuis in St.-Annaparochie Zuidwest, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is K. van Zandbergenstraat 1 vergeleken met de buurt?

K. van Zandbergenstraat 1 heeft 363 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1843 m². In St.-Annaparochie Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €231.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van K. van Zandbergenstraat 1 en wat betekent dat?

K. van Zandbergenstraat 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.66 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in St.-Annaparochie Zuidwest?

De wijk St.-Annaparochie Zuidwest in St.-Annaparochie (Friesland) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €231.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij St.-Annaparochie Zuidwest?

Vanuit K. van Zandbergenstraat 1 in St.-Annaparochie Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 13.3 km, snelwegoprit op 0.5 km.