Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 1264 m²
- Perceeloppervlakte
- 2419 m²
- Inhoud
- 5691 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Oosteind 64 is een niet-woning in Sprang-Capelle, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 1264 m² en een perceel van 2419 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oosteind 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1,7 kmTreinstation
14,2 kmSnelweg oprit
1,4 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
1,7 kmApotheek
1,3 kmZiekenhuis
1,4 kmRestaurant
0,5 kmCafé
0,9 kmBibliotheek
2,5 kmBioscoop
14,9 kmOosteind 64 ligt in de buurt Sprang in Sprang-Capelle. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.015 inwoners en 1.223 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 71% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 435.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 1,7 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Sprang €435.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOosteind 64 is een niet-woning van 1264 m² in de CBS-buurt Sprang. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.223 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.567 inwoners per km².
Oosteind 64 is een niet-woning in Sprang, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oosteind 64 heeft 1264 m² woonoppervlakte en 5691 m³ inhoud. Het perceel is 2419 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Sprang €435.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Sprang in Sprang-Capelle (Noord-Brabant) 3.015 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €435.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sprang in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 1,7 km tot een huisarts, 14,2 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sprang in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een ziekenhuis, 1,3 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sprang in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,9 km tot een café.
Een woningrapport voor Oosteind 64 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Sprang. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1962, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Sprang-Capelle presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.