Straatbeeld van Kerkstraat 113 in Sprang-Capelle

Kerkstraat 113, 5161 EC Sprang-Capelle

86 m² Bouwjaar 1976 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kerkstraat 113 is een niet-woning in Sprang-Capelle, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en een perceel van 1268 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
1268 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 113

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.68
CO₂-emissie
38.15 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Sprang

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1,7 km
Vervoer

Treinstation

14,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,7 km
Gezondheid

Apotheek

1,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,4 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,9 km
Cultuur

Bibliotheek

2,5 km
Cultuur

Bioscoop

14,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Sprang

Kerkstraat 113 ligt in de buurt Sprang in Sprang-Capelle. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.015 inwoners en 1.223 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 71% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 435.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 1,7 km tot een huisarts.

3015 Inwoners
1310 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1223 Woningvoorraad
€435.000 Gem. WOZ-waarde Sprang
71% Koopwoningen
1.567 Inwoners per km²

Locatie van Kerkstraat 113

Officiële bekendmakingen rond Kerkstraat 113

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 60 meter

Ingediende aanvraag omgevingsvergunning, Burgemeester Meijerstraat 9, 5161 EN Sprang-Capelle

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Sprang-Capelle. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 113?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Sprang €435.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 113 zich tot de CBS-buurt Sprang?

Kerkstraat 113 is een niet-woning van 86 m² in de CBS-buurt Sprang. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.223 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.567 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 113?

Kerkstraat 113 is een niet-woning in Sprang, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kerkstraat 113 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 113 heeft 86 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1268 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Sprang €435.000.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 113 en wat betekent dat?

Kerkstraat 113 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-08-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 38.15 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sprang?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Sprang in Sprang-Capelle (Noord-Brabant) 3.015 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €435.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Sprang?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sprang in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 1,7 km tot een huisarts, 14,2 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Sprang?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sprang in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een ziekenhuis, 1,3 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Sprang?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sprang in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,9 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Kerkstraat 113?

Een woningrapport voor Kerkstraat 113 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Sprang. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Sprang-Capelle presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars