Eengezinswoning, vrijstaande woning Malledijk 12 Spijkenisse

Malledijk 12, 3208 LA Spijkenisse

127 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Malledijk 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Spijkenisse, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 700 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €534.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
700 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, aan water, buiten bebouwde kom, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Malledijk 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Malledijk 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Spijkenisse

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

17.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

70 Inwoners
25 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
25 Woningvoorraad
€534.000 Gem. woningwaarde Westrand
96% Koopwoningen
31 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Malledijk 12

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over Malledijk 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Malledijk 12?

De prijsindicatie voor Malledijk 12 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Westrand is €534.000. Dat komt neer op circa €4.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Malledijk 12 zich tot de wijk Westrand?

Malledijk 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 127 m² in de wijk Westrand. De buurt telt 25 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Malledijk 12?

Malledijk 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Westrand, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Malledijk 12 vergeleken met de buurt?

Malledijk 12 heeft 127 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 700 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Westrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €534.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Malledijk 12 en wat betekent dat?

Malledijk 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Malledijk 12?

Malledijk 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Westrand?

De wijk Westrand in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 70 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €534.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westrand?

Vanuit Malledijk 12 in Westrand bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 17.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.