Streetview Christiaan Huygenslaan 25 Spijkenisse

Christiaan Huygenslaan 25, 3204 CE Spijkenisse

145 m² Bouwjaar 1974 6 kamers Label C

Christiaan Huygenslaan 25 is een woonhuis in Spijkenisse, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 749 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
749 m²
Inhoud
636 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Christiaan Huygenslaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Christiaan Huygenslaan 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.71
CO₂-emissie
7977.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Spijkenisse

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

17.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

625 Inwoners
255 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
258 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde Sterrenkwartier-West
89% Koopwoningen
2.834 Inwoners per km²

Locatie van Christiaan Huygenslaan 25

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over Christiaan Huygenslaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Christiaan Huygenslaan 25?

De prijsindicatie voor Christiaan Huygenslaan 25 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Sterrenkwartier-West is €368.000. Dat komt neer op circa €2.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Christiaan Huygenslaan 25 zich tot de wijk Sterrenkwartier-West?

Christiaan Huygenslaan 25 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Sterrenkwartier-West. De buurt telt 258 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.834 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Christiaan Huygenslaan 25?

Christiaan Huygenslaan 25 is een woonhuis in Sterrenkwartier-West, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Christiaan Huygenslaan 25 vergeleken met de buurt?

Christiaan Huygenslaan 25 heeft 145 m² woonoppervlakte en 636 m³ inhoud. Het perceel is 749 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Sterrenkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Christiaan Huygenslaan 25 en wat betekent dat?

Christiaan Huygenslaan 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-12-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 7977.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Christiaan Huygenslaan 25?

Christiaan Huygenslaan 25 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Sterrenkwartier-West?

De wijk Sterrenkwartier-West in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sterrenkwartier-West?