Woningdetails
- Type
- Galerijflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 28 m²
- Inhoud
- 110 m³
- Kamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- In woonwijk
Winston Churchilllaan 1 J is een galerijflat (appartement) in Spijkenisse, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €205.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Winston Churchilllaan 1 J
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
15.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
0.9 kmLET OP: de foto's zijn van een soort gelijke studio. De Churchilll flat is een schitterend gelegen appartementencomplex in Spijkenisse.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Winston Churchilllaan 1 J ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiekamp-Zuid is €205.000. Dat komt neer op circa €7.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWinston Churchilllaan 1 J is een galerijflat (appartement) van 28 m² in de wijk Schiekamp-Zuid. De buurt telt 1.059 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.817 inwoners per km².
Winston Churchilllaan 1 J is een galerijflat (appartement) in Schiekamp-Zuid, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Winston Churchilllaan 1 J heeft 28 m² woonoppervlakte en 110 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Schiekamp-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €205.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Winston Churchilllaan 1 J heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Winston Churchilllaan 1 J heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Schiekamp-Zuid in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €205.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Winston Churchilllaan 1 J in Schiekamp-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 15.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Winston Churchilllaan 1 J: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.