Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Kamers
- 3
Dr. J.M. den Uyllaan 193 is een appartement in Spijkenisse, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 3 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dr. J.M. den Uyllaan 193
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
15.3 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.5 kmDe prijsindicatie voor Dr. J.M. den Uyllaan 193 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Oost is €221.000. Dat komt neer op circa €2.105 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDr. J.M. den Uyllaan 193 is een appartement van 105 m² in de wijk Centrum-Oost. De buurt telt 917 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.743 inwoners per km².
Dr. J.M. den Uyllaan 193 is een appartement in Centrum-Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dr. J.M. den Uyllaan 193 heeft 105 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Centrum-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dr. J.M. den Uyllaan 193 heeft 3 kamers.
De wijk Centrum-Oost in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Dr. J.M. den Uyllaan 193 in Centrum-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 15.3 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dr. J.M. den Uyllaan 193: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Centrum-Oost: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €160.000 tot €185.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Centrum-Oost is €221.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.